piątek, 31 grudnia 2010

Sylwester

Kochani!

Dotarłyśmy do Bangkoku, gdzie zostaniemy niestety chwilę dłużej kosztem naszego pobytu w Laosie. Winę za tę zmianę ponosi (prawdopodobnie) niewinnie wyglądająca, acz zdradziecka, kanapka z serkiem paneer, która znokautowała P na mumbajskim lotnisku. W związku z tym, Sylwestra spędzamy w łóżku (J w towarzystwie piwa Chang, P wody mineralnej :-)

Korzystamy zatem z okazji, aby życzyć Wam Wszystkim, aby Nowy Rok okazał się dla Was szczęśliwy!!! Wszystkiego, co dobre w 2011!!!

J i P

6 komentarzy:

 1. Vitamy z Novym Rokem! Zyczymy powodzenia w podrurzy, Niech Nowy Rok przyniesie zdrowie, radość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy już się one spełnią, niech dorzuci garść nowych, bo tylko one nadają życiu sens.

  pozdrowienie od Horbil Ani i Soni z Ukrainu

  OdpowiedzUsuń
 2. no to zbierajcie sie zdrowotnie z Nowym Rokiem. Najlepsze zyczenia i dla Was! Niech Wam sie wiedzie w podrozy!
  Iwa

  OdpowiedzUsuń
 3. Щасливого Нового Року!!!

  J i P

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny :-) Wspaniałego Nowego Roku - nie tylko tych 8 miesięcy, które Wam zostały, które z zapartym tchem śledzimy :-) Buziaki AJ

  OdpowiedzUsuń
 5. Z nowym rokiem życzę Wam dużo radości,wolności,śmiechu w odkrywaniu przepięknych,niepowtarzalnych i uroczych miejsc oraz wielu cudownych chwil spędzonych podczas tej podróży :}Dziewczyny bawcie się życiem Pozdrawiam Jackk

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielkie dzięki raz jeszcze!!! + Pozdrowienia :)
  JiP

  OdpowiedzUsuń